5,11 vissza semmit nem fújnak nekünk 81-72

Elkezdődött a 4. negyed egy labdaszerzés 67-59

3. negyed vége a bírók katasztrófa teljesítményt mutatnak. 67-57

1. vissza 67-53

2.25 vissza 64-48

4.26 vissza A Sopron mindent bedob és a bírók sem fújnak semmit, és még mindig nem találunk be. 59-44

6 perc vissza hiába a három A csoportos bíró sajnos kezdik azt amire számítottunk 52-42

3. negyed eleje 47-38

Félidő sajnos még mindig érezni az utazást a csapaton álmoskának tűnik a játék 45-33 Ébresztő Hajrá SESE

2 perc vissza 44-31

3.38 vissza időt kért a Sopron Kolarics két hármasával 39-31

4 perc 39-25 időkérés nálunk össze kell szedni a védekezést, a dobásokra is figyelni kell.

6 perc van vissza a második negyedből mi dobunk egy büntetőt 31-24

7.29 vissza 29-19

Második negyed eleje 10pont az ellenfélnek.

Vége az első negyednek egy kicsit fel kell ébredni a hazaiak betalálnak, de tartjuk magunkat,19-15 az első negyed eredménye.

2.45 vissza időkérés nálunk az eredmény 14-9 a hazai csapatnak.

3.44 van vissza és 12-9 a Sopronnak.

5perc van hátra és 8-6 az eredmény most Sebi dobott büntetőt, a hangulat eszméletlen, most 10-8 oda

17:57 Megvolt a bemutatás és itt vannak a szurkolók HAJRÁ.

17:35. Mindkét csapat melegít, a terem tényleg nem nagy és nem is tudom h fog itt ennyi szurkoló elférni az biztos h telt ház lesz.

Jól telt az utazás filmnézés és alvás volt a buszon, közben egy finom ebéd, és mikor megérkeztünk ettünk egy kis fagyit.Nem ígérek semmit remélem megy minden de az nPorton is lesz közvetítés.